Ujawniono „Best of 2018” w Google Play: YouTube TV, PUBG, Black Panther, PAW Patrol i nie tylko

Ujawniono „Best of 2018” w Google Play: YouTube TV, PUBG, Black Panther, PAW Patrol i nie tylko

Pod koniec 2018 roku wiele osób zastanawia się nad tym rokiem. Chociaż wydarzyło się wiele złych rzeczy, takich jak pożary w Kalifornii i zabójstwo Jamala Khashoggiego, ważne jest, aby pamiętać, że dzieje się też wiele dobrych rzeczy – po prostu rzadko pojawiają się w wiadomościach. Do diabła, jestem pewien, że nikt nie miał idealnego 2018 roku – wszyscy napotykają szczyty i doliny – więc miejmy nadzieję, że miałeś więcej tego pierwszego niż drugiego.

Media to świetny sposób, aby odciągnąć nas od codziennych pułapek życia. Takie rzeczy jak aplikacje, gry, muzyka i filmy mogą pomóc nam zapomnieć o naszych kłopotach. Sklep Google Play oferuje to wszystko i więcej, a dziś Google prezentuje to, co najlepsze w 2018 roku.

Przeczytaj także: Google oferuje ogromne zniżki na YouTube Music Premium i YouTube Premium dla studentów

„Pod koniec 2018 roku Google Play udostępnia najlepsze treści roku w aplikacjach, grach, filmach, telewizji i książkach. Niezależnie od tego, czy oglądałeś”Czarna pantera„Pragnąc, żeby Wakanda była prawdziwym miejscem, lub wyobrażając sobie, co byś zrobił, gdybyś został wrzucony”Jumanji: Witamy w dżungli, „Rok 2018 był wypełniony niekończącą się rozrywką” – mówi Kara Bailey, Global Merchandising Director w Google Play.

Przeczytaj także: Internetowy Tłumacz Google ma ulepszony wygląd i funkcjonalność

Bailey mówi dalej: „Po raz pierwszy w historii dodaliśmy nową kategorię„ Ulubione przez fanów ”, dzięki czemu możesz zagłosować na swoją ulubioną grę, aplikację i film roku. Głosy są już dostępne! Dziękujemy. , ‘PUBG MOBILE, ”YouTube TV‘ i ‘Avengers: Infinity War„zostały uznane za pierwsze w historii ulubione przez fanów w USA”

Google udostępnia pełną listę „najlepszych” poniżej. Jestem bardzo szczęśliwy, że to widzę YouTube TV jako „ulubieniec fanów” – uwielbiam zarówno tę usługę, jak i związaną z nią aplikację. Nie widziałem jeszcze żadnego z filmów na liście, chociaż są one głównie związane z superbohaterami i nie jestem wielkim fanem mężczyzn w rajstopach. Deadpool zasady, więc mam nadzieję, że w końcu ujrzę sequel.

Ulubione przez fanów z 2018 roku

Gra: PUBG MOBILE
Aplikacja: YouTube TV
Film: Avengers: Infinity War

Najlepsza aplikacja 2018 roku

Drops: naucz się 31 nowych języków

Najlepsza gra 2018 roku

Pięć najlepszych filmów 2018 roku

Czarna pantera
Avengers: Infinity War
Thor: Ragnarok
Jumanji: Witamy w dżungli
Deadpool 2

Pięć najlepszych programów telewizyjnych 2018 roku

The Walking Dead
Riverdale
Teoria Wielkiego Wybuchu
Błysk
Psi patrol

Pięć najlepszych e-booków 2018 roku

Ogień i wściekłość użytkownika Michael Wolff
Obcy przez Stephena Kinga
Strach użytkownika Bob Woodward
12 zasad życia przez Jordan B. Peterson
Dziewczyno, umyj twarz przez Rachel Hollis

Pięć najlepszych audiobooków 2018 roku

12 zasad życia przez Jordan B. Peterson
Dziewczyno, umyj twarz przez Rachel Hollis
Strach użytkownika Bob Woodward
Twarzowy Michelle Obama
Obcy przez Stephena Kinga

Czy na liście znalazła się któraś z Twoich ulubionych aplikacji lub gier? Jeśli nie, powiedz mi, co powinno być wymienione w komentarzach poniżej.

Źródło zdjęcia: FotoIdee / Shutterstock