„Nexus Experience” Modele Samsunga Galaxy S4 i HTC One Up do sprzedaży w Google Play w tę środę

„Nexus Experience” Modele Samsunga Galaxy S4 i HTC One Up do sprzedaży w Google Play w tę środę

Od tej środy (26 czerwca) fani giełdy będą się cieszyć, ponieważ Google połączył siły z Samsungiem i HTC, aby zaoferować oba swoje flagowe smartfony z 2013 roku jako urządzenia „Nexus Experience” z systemem Android. Oba urządzenia będą otrzymywać aktualizacje bezpośrednio od Google, podobnie jak Nexus, i będą sprzedawane w Google Play.

Samsung jako pierwszy wskoczył na modę, ogłaszając podczas konferencji Google I / O w maju, że Galaxy S4 „Nexus Experience” będzie do zdobycia w Google Play za 649 dolarów bez umowy. Słuchawka nadal oferuje tę samą specyfikację, co amerykańskie portfolio modeli GS4, ale łączy się również z siecią LTE AT&T i T-Mobile, ma odblokowany program ładujący i 16 GB pamięci. Chociaż wygląda i czuje się dokładnie tak samo jak GS4, który wszyscy znamy i kochamy, jest to standardowe oprogramowanie Android 4.2.2, które go wyróżnia. GS4-magazyn-nexus-3

HTC poszedł w ślady Samsunga i uczynił swój HTC One częścią programu „Nexus experience”. Lider Androida, Sundar Pichai, wszedł na scenę konferencyjną D11 z „Doświadczeniem Nexusa” One in hand, ogłaszając, że będzie również dostępny 26 czerwca. Różnica polega na tym, że One będzie dostępny w nieco niższej cenie 599 USD. Ta wersja One jest wyposażona w 32 GB pamięci wewnętrznej, jest kompatybilna zarówno z sieciami AT&T, jak i T-Mobile LTE, działa na Androidzie 4.2.2, aktualizuje się tak szybko jak Nexus i oczywiście zawiera dźwięki Beats Audio.

Sundar-with-HTC-One-380x253

Więc kto odkłada część swojej wypłaty za jedno z tych czystych urządzeń w środę?

Źródło

Jeśli podobało Ci się to, rozważ udostępnienie tego