
Nie przeszkadzać to funkcja, z której często korzystam na moim iPhonie. Zawsze, gdy jadę lub jestem na spotkaniu, włączam go, żeby mi nie przeszkadzało. Używam funkcji DND zamiast po prostu wyciszać mój iPhone, ponieważ pozwala mi ona wysyłać automatyczne wiadomości do osób, które wysyłają SMS-y. W ten sposób wiedzą, że jestem zajęty i odpowiem, gdy będę wolny. Pomaga im też zrozumieć, dlaczego nie odpowiadam. W tym artykule pokażę, jak można dostosować i ustawić automatyczne odpowiedzi Nie przeszkadzać na iPhonie.
Dostosuj i ustaw wiadomość automatycznej odpowiedzi Nie przeszkadzać
Domyślnie Apple wysyła wiadomość, że jedziesz, jeśli masz włączoną opcję DND na swoim urządzeniu. Możesz zmienić tę wiadomość i napisać ją w wersji roboczej. Możesz także zdecydować, kto otrzyma tę wiadomość.
1. aby dostosować automatyczną odpowiedź na iPhone’a, otwórz Ustawienia i stuknij w „Nie przeszkadzać”.
2. Tutaj przewiń w dół i dotknij Opcja „Automatyczna odpowiedź”.
3. Teraz dotknij pola tekstowego i zredaguj żądaną wiadomość.
4. Po zakończeniu Stuknij w przycisk „Wstecz”, aby zapisać zmiany.
5. Aby ustawić, kto ma otrzymywać te wiadomości, dotknij opcji „Automatyczna odpowiedź do”.
6. Tutaj możesz nie wybieraj nikogo, ulubionych, wszystkich kontaktów i ostatnich kontaktów. Ustawiam je jako ulubione, aby mieć pewność, że informuję ważne osoby w moim życiu.
Dostosuj wiadomość DND automatycznej odpowiedzi na iPhone’a
W ten sposób możesz łatwo dostosować i ustawić automatyczne odpowiedzi na wiadomości DND na iPhonie. Kroki są łatwe do wykonania, ale jeśli napotkasz jakiś problem, daj mi znać w komentarzach, a pomogę ci.
Nie zapomnij również zapoznać się z naszą relacją na temat ukrytych funkcji iOS 14, takich jak niesamowita funkcja stuknij w tył, tłumaczenie stron internetowych w Safari i nie tylko, aby w pełni wykorzystać najnowszą aktualizację iOS od Apple.