Instagram przedstawia nową funkcję „Zdjęcia z Tobą”, która umożliwia oznaczanie znajomych jak Facebook

Instagram przedstawia nową funkcję „Zdjęcia z Tobą”, która umożliwia oznaczanie znajomych jak Facebook

Instagram zaprezentował nową funkcję w aktualizacji ich aplikacji na Androida i iOS o nazwie „Zdjęcia z Tobą”. Tak, zgadłeś, to nowy sposób oznaczania ludzi lub rzeczy na zdjęciach, podobnie jak działa Facebook.

Funkcja „Photos of You” zapewnia oddanym użytkownikom Instagrama nowy sposób skupienia się szczególnie na znajomych podczas wstępnego przesyłania ostatnio zrobionych zdjęć. Po włączeniu filtra zdjęć lub dokonaniu zwykłych edycji zdjęć zauważysz, że sekcja „Udostępnij zdjęcie” zawiera pole „Dodaj osoby”. Stuknij w tym polu, a zostaniesz wysłany do swojego obrazu, który pozwoli ci dotknąć obszarów, którymi chcesz oznaczyć osoby. Ta funkcja umożliwia także oznaczanie wielu osób lub rzeczy jednocześnie.

Zobaczysz także na swojej stronie profilowej nową zakładkę z sekcją „Zdjęcia z Tobą”, która pozwoli Ci przyczaić się przez każde zdjęcie, które zrobili Twoi znajomi.

Mała czarna ikona w lewym dolnym rogu obrazu wskazuje, że obraz został oznaczony i aby wyświetlić obrazy z oznaczonymi osobami, jedno dotknięcie spowoduje wyświetlenie i tagi. A gdyby coś z tego zaszło, możesz przeczytać więcej o aktualizacji prosto z pyska konia na oficjalnym blogu Instagram.

Instagram na iOS w wersji 3.5 jest obecnie dostępny do pobrania w Apple App Store, a Instagram na Androida w wersji 3.5 jest już dostępny w Google Play.

Źródło

Jeśli podobało Ci się to, rozważ udostępnienie tego