HTC oferuje „HTC Super One”: Odblokowany LTE kompatybilny z AT&T i T-Mobile

HTC oferuje „HTC Super One”: Odblokowany LTE kompatybilny z AT&T i T-Mobile

Dobre rzeczy często przychodzą do tych, którzy cierpliwie siedzą i przeczekują, i wydaje się, że tak jest w przypadku niedawno wprowadzonego na rynek HTC One. Jeśli nie byłeś częścią pierwszej fali chętnych konsumentów, którzy pobiegli do najbliższego sklepu przewoźnika i zgarnęli urządzenie, możesz być mile zaskoczony, że wytrzymałeś. Po cichu genialny producent po cichu umieścił LTE w swoim odblokowanym, flagowym telefonie. Zgadza się… odblokowany i LTE, który działa zarówno w sieci LTE AT&T, jak i T-Mobile. Przyznany T-Mobile nie ma gigantycznej oferty LTE, weźmiemy to, co możemy.

Dlaczego więc jest to taki kamień milowy dla HTC? Cóż, są w stanie zrobić coś, czego Google nie był w stanie osiągnąć: zaoferować odblokowany telefon, który działa na głos GSM i dane HSPA + oraz z obsługą LTE od dwóch głównych amerykańskich operatorów.

Nie spodziewaj się, że wpadniesz do tradycyjnego sklepu AT&T lub T-Mobile po ten klejnot. Aby dostać się w łapy „HTC Super One”, musisz go kupić bezpośrednio od HTC. Jest sprzedawany za 574,99 USD, 25 USD mniej niż pełna cena AT&T za ich zablokowaną wersję. Zła wiadomość jest taka, że ​​jest obecnie zamówiony do końca maja, ale hej – jesteś cierpliwy i zdecydowanie warto poczekać na to urządzenie.

Źródło

Jeśli podobało Ci się to, rozważ udostępnienie tego